| anonim_4396 a întrebat:

De ce tot timpul sufera cel care nu are nimic si cel ce are detoate nu sufera in dragoste? [ ma refer la dragostea adevarata

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cel de care zici, aparent nu are nimic, dar sufletul acela mare care stie sa iubesca... e chiar nimic? Si oare cine-i mai bogat?

| Razvan a răspuns:

Incerci cumva sa gasesti un punct comun intre dragoste si bani. E deja automatizata treaba:ai bani, ai dragoste.No money, no lovehee hee
Degeaba minte Smiley ca "love is for free" daca nu ai un leu in buzunar esti condamnat la deces socialwinking

| Catalion a răspuns:

Pai, daca are de toate inseamna ca are succes la fete mai mare decat cel care nu are nimic.
@TheBugDude E pacat sa prescurtezi numele Dumnezeu.

| Catalion a răspuns:

@TheBugDude Eu pur si simplu asa am fost invatat de toti profesorii de religie pe care i-am avut.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Nu le poti avea pe toate. E o impresie falsa a celor fara niciun D. zeu ca cei avuti au de toate. Fals! Linisteste-te, cand vei avea si tu, la fel o sa zica si ceilalti despre tine.

| SatanaInIzmene a răspuns:

TPU Player
Serios?! De ce? Daca scriam - Elohim - sau - Adonai - aveai idee despre ce vorbesc?

| Magnific a răspuns:

Pai...greu de zis. in ziua de azi daca nu ai bani nici o fata nu o sa stea cu tine. dar exista si fete care sta si daca esti sarac si sa te iubeasca big grin numai ca cam rar... asa e moda acum :I pacat insa big grin

| TPU_6107 a răspuns:

Pentru ca nu ii pasa are de toate nu are nevoie de dragoste adevarata