| Daniuta a întrebat:

La ce varsta va-ti indragostit pentru prima data?
(nu ma refer la dragostea adevarata)

Răspuns Câştigător
| DeMentaa a răspuns:

La 2 anibig grin

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 19 ani ca in rest au fost doar obsesii, cand eram mai mica!

| Alisa a răspuns:

La 13 ani. happy

| Viviluka a răspuns:

La 6 ani...cand eram la gradi.dar dragoste adevarata la 11 tongue

| theodoraafi a răspuns:

La 7 ani big grin

| emilia21 a răspuns:

La 19 ani prima oara!

| radu75 a răspuns:

La 15 ani, avem fiecare familii cu copii, dar pentru mine a ramas cea mai frumoasa fata pe care am iubit o vreodata...

| funnygirl a răspuns:

P la 10 aniwinking

| CarLa_7372 a răspuns:

La 12 ani...:p

| vampirika a răspuns:

Km pe la gradinitsa :]]

| TheToxicNightmare a răspuns:

Din clasa a2-a.big grin

| Mădălina_2296 a răspuns:

Can m-a tinut prima oara mama in brate :X:X

| madalykuka a răspuns:

11 ani. vara love struck
no sa-l uit mult timp de aici inkolo blushing

| xandra_3994 a răspuns:

Pe la 5 anilove struckxxxx

| someone_8322 a răspuns:

12 ani :d

| daniel_3185 a răspuns:

La 10 ani

| AndreeaBia a răspuns:

Pai eu sa fiu sincera m-am indragostit de mica cam... 6 anisori prima oara(dragoste prieteneasca), de la 9 ani si ceva a inceput sa-mi placa de un baiat mai mare cu 2 ani, vecinul meu care e foarte dragut.am 10 ani aproape 11.stiu,stiu...sunt cam mica, inca imi place de el dar nu vreau sa-i spun. poti sa te indragostesti de la orice varsta, dar sa ai grija ce alegi si sa fii atent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 dar ai grija ca dragostea doare (din proprie experientacrying)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani...