| adytza0700 a întrebat:

De ce urasc barbati femeile, ca nu le duce capu? Asta sa fie problema. f

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vad ca ele nu sunt in stare de nimic si le lasa, cautand altele care au capul pe umeri. Nu toate sunt la fel.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Barbatii, nu urasc asa cum spui tu femeile. Dimpotriva. Barbatii se folosesc de femei. Legat de cap, mai bine spus de inteligenta sau materia cenusie, intr-adevar femeile sunt mult mai destepte si capabile decat barbatii. Cea ce este rau., ca nu-si folosesc inteligenta in a face ceva bun. Pa!

| IMC90 a răspuns:

Din cate stiam eu, barbatilor le plac femeile... Daca tu crezi altceva, anunta-ma sa nu ma aplec laughing

| drbear a răspuns:

Pe tine sigur nu te duce, dupa cum scrii...

| PanzerOne a răspuns:

Poate unii sunt gay... in orice caz mie imi plac fetele big grin

| unknown17 a răspuns:

Nu toti! si le urasc pentru ca sunt mult mai inteligente ca ei!winking