| CaleaCeaDreapta a întrebat:

De ce urasc barbati femeile, ca nu le duce capu?
Asta sa fie problema.

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu urasti femeia... urasti prostia!
si prostia nu tine cont de sex ...asa cum urasc prostia unei femei asa pot sa urasc si prostia unui barbat!
si @MoTaNa6,@Teresa ...mda traiti in iluziile voastre

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu ma tot intreb de ce urasti tu in asa hal limba romana!

| Klepto a răspuns:

Oooo da, calmul dinainte furtunii, sa vezi ce de raspunsuri de la feministe infipte in realitate care tipa "femeile sunt mai bune decat barbatii", fetele alea care au ascultat de prea multe ori Beyonce - Girls run the world http://www.youtube.com/watch?v=VBmMU_iwe6U&ob=av3e

Eu nu uraste, ele uraste eu ca eu le fac ipocrite si adevarul doare chiar si prin fundul lor celulitos, ele este geloase pe fundul meu mare ca barbatii n-au celulita.

| Klepto a răspuns:

@luana1 Depinde cate prind in turma, de obicei doar in turma stau, cateodata prind doar cate o gazela, alteori prind un palc intreg.

Desigur ca astept sa semnalizeze ipocrizia si dupa aia le zic pe nume, asa nu pot sa fiu acuzat de feministe ca ma iau de ele.

| luana1 a răspuns:

Si cand ai sa ajungi la mana unei femei...atunci sa te aud vorbind.Si nu mai generaliza, ii jignesti pe ceilalti barbati.

| luana1 a răspuns:

Si le faci ipocrite pe toate,asa la gramada, toata turma, draga @Klepto?

| luana1 a răspuns:

Propun feministelor sa se autoanalizeze.La fel si misoginilor.Sa vedem in care parte se inclina balanta sinceritatii. Turma contra turma.

| Catalion a răspuns:

Eu nu urasc femeile. De ce sa le urasc? Dar ele ma cam urasc pe mine. Prin scoala si liceu am fost jignit degeaba si aiurea de multe fete.

| Alisstor a răspuns:

Misoginismul nu exprima ura. Este doar un mod al nostru, al barbatilor, de a atrage atentia persoanelor de sex opus. In mod ciudat, voua, fetelor, deseori desi negati, va place sa fiti enervate si si noi barbati stim asta. Doar ca facem pe prostii ca voi sa nu va prindeti si sa ne dam de gol asa-zisa tehnica.

Răspuns utilizator avertizat
| Teresa a răspuns:

Ca suntem mai frumoase mai destepte mai mai sensibile mai atente mai grijulii in putine cuvinte pentru ca SUNTEM MAI BUNE CA EI (ca foare multi dinte ei) laughing

| xNirvana a răspuns:

Barbatii nu urasc femeile.
Aceasta e o idee preconceputa a copiilor de gradintita care nu sunt atat de dezvoltati psihic pentru a intelege diferentele dintre sexe.

| alexaalexandraa a răspuns:

''De ce urasc barbatii femeile?'' Ori urasti tu femeile, ori ti-a spus tie cineva asta. Generalizezi. Zici tu ca nu le duce capul pe femei, iar generalizezi. Depinde de la caz la caz, da, sunt si femei care ''nu le duce capul'', dar si barbati suficienti. Iar ca sa te lamuresc, nu, barbatii nu urasc femeile. Mai sunt unii barbati, misogini, le-as zice eu, care urasc unele femei, cu motiv sau fara. Daca ar fi cum zici tu, nu s-ar mai forma familii, in urma carora rezulta si copiii. Asta inseamna o FAMILIE, barbat+femeie. Si copiii, bineinteles. O sa vezi ca niciun baiat de aici nu o sa-ti spuna ca uraste femeile, ba din contra. Sper ca te-am lamurit. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TheBeat, bravo, boss, acum, ca ne-ai dezvaluit tehnica infailibila, cum mai agat eu gagici?

| MoTaNa6 a răspuns:

Barbatii urasc femeile deoarece ele is mai bune la multe lucruri si ei is gelosi pe ele(funda)