| k27158179 a întrebat:

Dece prima data fata se teme sa fac sex?

6 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Normal ca le este teama de ceva nou mai ales daca toata lumea zice ca doare.hee hee

| TormentOfSins a răspuns:

Ti-e teama cand ai anumite asteptari si totusi habar nu ai ce se intampla.

| Jelly_7813 a răspuns:

Pentru ca le spargi himenul si pe unele fete le doarebig grin...adica pe majoritatea le doare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca doare. laughing Doamne!

| brandusa_6214 a răspuns:

Nu te doare neaparat, e doar o chestie noua.nu te teme, lasa te in voia sortii si alege ti un partener in care sa ai incredere.

| mady_6656 a răspuns:

Pentru ca doare sau pentru ca nu e sigura pe prtener de obicei fetelor le e frica si de urmari depinde de siguranta oferita de partener