| OoAdryoO a întrebat:

Deci..Pe 4 Februarie implinesc 1 an de relatie.Pana aici totul O.K.
Dar sunt in lipsa totala de inspiratie..aici interveniti voi.Va rog sa ma ajutati cu cateva idei.
M-am gandit sa merg in padure,mai ales acum cum a inceput putin ninsoarea,si mai ales stiu un loc frumos din care se va vedea orasul in fundal, sa incerc ideea aceea de a ma filma in timp ce tin in mana mai multe foi pe care sa fie scrisa povestea noasta, iar eu sa schimb foile rand pe rand, cred ca ati prins ideea.O melodie frumoasa pe fundal.

Dar asta e una din ideile mele micute..Cred ca se poate si mai bine.Astept toooate parerile voastre, baieti daca ar putea sa isi dea si cu parerea cum li sar parea lor ca prietena se le "ofere" un astfel de cadou.

voi aprecia mult toate parerile voastre si daca le voi pune in practica va voi spune cum a iesit pana la urma :D

CEVA DE GENU` AR TREBUI SA ARATE.

...37932.html

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

E foarte frumos video. Eu zic sa ramai la ideea ta si asa sa faci. O sa il emotionezi la maxim!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Curios ca un baiat s-a gandit la asa ceva. Vrei sa il copiezi?

| OoAdryoO explică (pentru darrio2007):

Asa e, bravo lui ca s-a gandit! happy
Copiat? ..nu stiu ce sa zic, nu as folosi acest cuvant.
Internetul este plin de astfel de videoclipuri, sunt si fete care au facut asa ceva, dar sa ma intelegeti mai bine ce vreau sa fac am pus acest videoclip.
Nu cred ca omului care s-a gandit a 2-a oara in istoria lumii sa faca o cina romantica pentru sotia sa i s-a reprosat ca il copiaza pe cel dintai.
happy
Cati barbati nu aduc flori sotiilor/prietenelor iar ele le aceepta fara a spune "Pleaca de aici, si prietena mea a primit o floare de la prietenul ei, de ce il copii?"
Eu sunt de parere ca gestul, si munca depusa in acel scop conteaza mai mult. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru OoAdryoO):

Da.Ai dreptate.

| Alexandru0007 a răspuns:

O sa racesti in padure. poti face un colaj din poze si pe youtube.

| OoAdryoO explică (pentru Alexandru0007):

Da, ai dreptate. big grin
O sa il fac acasa, vremea nu imi permite sa filmez nimic afara.
Dar prefer sa pastrez ideea asta, o sa arate ca mi-am dat interesul mai mult decat un colaj cu poze.
Multumesc pentru grija :*

| Miss009 a răspuns:

Functioneaza ideea ta si daca e el romantic!