| Bianka24 a întrebat:

Despre Zodia Capricorn bàiat și zodia Balanță fată, dacă se pot înțelege și pot rămâne până la sfârșit impreună, cum pot eu zodia balanță să mențin Relația? Dau Fundă

Răspuns Câştigător
| Nicolalala a răspuns:

Si eu sunt balanta si fostul meu prieten a fost capricorn.
Sincer, hai sa-ti spun ceva. Era vorba aia "Extremele se atrag".
Nu e vorba de zodie, crede-ma, este cea mai mare prostie.
Capricorn-ul este incapatanat insa, balanta este echilibrata si lasa de la ea, dar eu sunt total opusului.
Nu conteaza zodia, trebuie sa te comporti asa cum esti, sa lasi sa vina de la sine. O relatie va functiona doar daca nu o fortezi, daca intelegi ce vreau sa spun.
Succes!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ipoteza ta este total falsa, toate zodiile au aceleasi sanse.

| Skilline2012 a răspuns:

N-au legatura zodiile, niste prostii ca sa scoata unii bani.

| MadRabbiT a răspuns:

Nu conteaza Zodia, asta e ceea mai mare prostie facuta, daca doi oameni se iubesc, se respecta si vor sa fie impreuna solutiile vin de la sine si intelegerea. Deci ma repet asta ca e Capricorn si Balanta e o PROSTIE! Reveniti-va oameni bunii!