| Denis445 a întrebat:

sunt in clasa a 11-a si vreau sa va intreb unde si ce fel de meserii se castiga mult sau daca se mai gaseste de munca.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Se gaseste de munca peste tot, ideal este sa vrei sa muncesti. Daca vrei facultate faci una tehnica sau informatica. Daca vrei sa te angajezi dupa liceu ai unde ca sunt destule joburi. Se castiga bine acolo unde stii tu ca esti bun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Castigi bine in meseria pe care tu o faci bine. Degeaba iti zic eu ca se castiga bine in programare daca tu nu stii sa aduni 2 cu 2

Răspuns utilizator avertizat