| Gabyanghel123 a întrebat:

Duminica este ziua mea și merg la niște prieteni, ei au cumpărat deja bautura, de fumat nu fumează și gustări, prăjituri, tort etc, nu am cum sa aduc, ceva sugestii?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi voi deeja plănuiseți să beți sau de ce au luat ei băutura? Mai du și din partea ta o sticlă/2 și eventual ați putea comanda pizza și să faci cinste

| Violleta2022 a răspuns:

Sugestiile le poti primi doar de la prietenii tai, care stiu ce aduc ei si de ce ar mai fii nevoie.
Si... LA MULTI ANI!

| StrongHeart a răspuns:

Muzica, fara muzică nu există petrecere.
Dar să nu te prind cu manele că pun bâta pe tine!
La multi ani!

| cfrtobias a răspuns:

La multi ani! spor la amenda laughing

| Digikey a răspuns:

O sticla de coniac Miorita de 25 de ani de 200 de lei este mereu binevenita.