| PataCosmina a întrebat:

Urmează ziua mea și nu am prea multe idei cum aș putea-o face mai distractivă! Am luat baloane,am cumpărat niște Kubetti am să le pun într-un bol,de mâncare avem mici,frigărui,tort cumpărat, tort de înghețată.
Aștept idei! Funda mare pentru cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| BeastlyHarlot a răspuns:

Păi, clasica bătaie cu baloane cu apă. happy Sau să urmăriţi un film. Îţi recomand : The Devil Inside şi Sinister.
Hey, ce-ar fi să faceţi ceva nebunesc? Cum ar fi să faceţi un concurs cu cine se îmbracă cu cele mai multe haine, sau un joc interesant, cum ar fi unul cu poveşti de groază. devil
Azi nu am avut multă inspiraţie, dar sper ca ideile mele să te ajute. La mulţi ani! >:d

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Puteti face concursuri de exemplu pui frisca la fiecare pe farfurie si cine termina primul castiga
Sau puteti sa dansati chestii ca meniaito, dansul pinguinului, macarena sau alte dansuri de petrecere (un link cu macarena si altele: http://www.youtube.com/watch?v=XiBYM6g8Tck&list=RD02kVWtkVNuJB0)
Va puteti uita la un film de comedie sau de groaza sau ce va place voua.
Sa jucati jocuri gen mima, prinsa, scunsa, jocuri in echipe(fotbal, baschet, volei), monopoly, nu te supara frate etc.
Poti sa cumperi si tuburi de confeti sau artificii.
Alte idei nu mai am. Distractie la petrecere! :)