| Dr.StomatologG.G. a întrebat:

Dupa cum ati auzit cu toti ( cel putin asa sper ), Guvernul are un plan de a promulga o lege prin care INCESTUL nu va fi considerat un act ilegal in Romania. Care este parerea voastra despre acest plan al Guvernului?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Ne mai intrebam de ce ingaduie Dumnezeu necazuri peste romani! Sa aibe Domnul mila de noi toti!

14 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Tara lui Scaraoschi, aia suntem

assiris
| assiris a răspuns:

La fel ca multe planuri idioate si acesta este un astfel de exemplu. Dar ce poti face? Renunta pe fata la el de ochii lumii si prin spate prin ordonante il aproba. Ca si legea cu interzicerea râsului in emisiunile media. Asta cel putin mi se pare cinica. Tu râzi de Xulescu, el te da in judecata (spun ca ai voie sa râzi de el dar si el trebuie protejat si te da in judecata cu toate sansele de a castiga in instanta). Din toata afacereasta ghici cine iese cistigator? Justitia care are "marfa" de judecat.

| nicky a răspuns:

Ce poti sa mai spui, decat ca ne facem de rusine. Nu cred ca mai exista vreo tara in care sa fie legalizat incestul.

auran
| auran a răspuns:

Nu am auzit asa ceva dar, este inadmisibil ce creiere au astia!

Bula
| Bula a răspuns:

Ai cumva un link la un site oficial unde e expus proiectul?

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nu sunt de-acord... ce va mai fi tara asta?

| andreutz a răspuns:

Si din pacate va fi aprobata deoarece suntem in UE... ce noroc pe capul nostru, ne-am dat naibii...

| christian a răspuns:

Au innebunit cu totii

| mihaela_5361 a răspuns:

Am auzit şi sper din tot sufletul să nu se promulge. Atât de mult am decăzut ca oameni în ultima vreme....parcă am fi blestemaţi. Ar trebui să luăm atitudine! Ruşine să le fie!

| fya a răspuns:

E cea mai proasta lege si e pacat si din punct de vedere biblic

| LittleZyzy a răspuns:

Romania...incotro? ne ducem de rapa de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat, nu induceti lumea in eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o aberatie, si sunt sigura."nu sper"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi posibil ca un tata sa aiba legatura cu fiica, sau doi frati sa se casatoreasca si acest lucru sa fie legal.deci eu nu cred si gata.mai degraba as crede ca ar fi in stare sa legalizeze prostituatia, dar incestul... e impotriva firii!