| coltz a întrebat:

E adevarata chestia, ca daca o fata o face si cu un alt baiat, partenerul celalalt, va simti ca vaginul e usor mai altfel (mai larg, mai stramt)?

4 răspunsuri:
| PsihinG a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama, din punct de vedere fizic daca o fata are un amant in afara de sotul sau iubitul oficial.
Vaginul isi revine la dimensiunile lui intiale dupa ce are loc nasterea, dar in urma unui contact sexual?

| onlym3 a răspuns:

Ca sa intelegi mai bine, daca eu nu ma frec cu tovarasa o saptamana si daca ea nu o are stramta atunci cand o fac cu ea atunci clar ca si-a facut de cap perioada aia.

| PsihinG a răspuns (pentru onlym3):

Daca nu o are stramta, inseamna ca ai reusit sa o faci sa te doreasca nebuneste si atunci s-ar putea, ca din cauza geloziei tale sa o pierzi.

| onlym3 a răspuns (pentru PsihinG):

Pai ce imi scrii mie, scrie tipului care a pus aceasta intrebarehappy