| Anamaria6384 a întrebat:

Buna,in ultimul timp am auzit discuții cum ca fetele mai scunde au vaginul mai strâmt comparativ cu cele înalte.Recent am citit si eu pe net ca fetele înalte au vaginul mai larg. intrebarea mea e:care e "demonstrația științifică "? laughing de unde si pana unde cu aceasta teorie?

6 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Depinde de corp, asta este o teorie generala si normal ca nimeni nu stie asta. Dar cu ce te ajuta daca stii?

| Anamaria6384 explică (pentru christos1234):

Întrebam de curioziate, ai vreo problema cu asta?!

| christos1234 a răspuns (pentru Anamaria6384):

Nu.te ajut oricand cu cea mai mare placere.

| 愛日本 a răspuns:

Nu te increde niciodata in ceea ce spun acersti ''cercetatori''. O sa vezi, pe un site scrie ca pisica este roz, pe altul scrie ca este galbena si tot asa.

| RAY a răspuns:

Nu-i adv, ce diferenta e intre 2 virgine una mica alta inalta?

| mihai69 a răspuns:

E doar o (altă) legendă urbană.