| stephie21 a întrebat:

E normal ca intr-o relatie de cuplu, femeile si barbatii sa-si doreasca cel putin 3 lucruri fiecare. Ce-si doresc femeile intr-o relatie? Dar barbatii?

Răspuns Câştigător
| cris82ro a răspuns:

Catty89 are dreptate in privinta femeilor! In cazul barbatilor ma pun pe mine care vreau iubire, respect si egalitate! In cuplu` totul se face comun de acord! Altfel nu mai exista notiunea de "cuplu`"

8 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Eu cred ca femeile isi doresc: iubire, fidelitate si intelegere
iar barbati: totu sau nimic.

| scootsie a răspuns:

Pentru ca femeile sunt diferite complet fata de barbati si sentimentele sunt diferite... Dar si unii si altii au ceva in comun si anume, dragostea...Restul se rezolva de la sine...

| SweetCandy a răspuns:

Femeile:respect, atentie, afectiune
barbatii:sex, mancare buna si o femeie pe cinstehappy

| JustMeFlory a răspuns:

Eu acum fac referire la mine! vreau:iubire, fidelitate, adevar!
El... vrea mai multelaughing

| catthshshshs a răspuns:

Femeile isi doresc : iubire, respect si atentie

Barbatii isi doresc : iubire, putere si ultimul cuvant

Parerea mea...winking

| yourfriend_1956 a răspuns:

Femeile :respect.dragoste.fidelitate
barbatii nu stiu pentru ca nu sunt barbatlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu:totul, el:totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia: pe EL...pe EL...pe EL!
Barbatul: de unde sa stiu eu?