| Guaca a întrebat:

Este ceva verisoara surorii mele vitrege pentru mine? Daca da, ce? Stiu, suna stupid, dar sunt ff curios

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verisoara prin alianta, nu de sange.

| romeo78 a răspuns:

Dacă întrebi pentru că simțiți atracție sexuală și doriți să aveți raporturi sexuale, nu este nici o problemă.
Chiar dacă mama sau tatăl v-a făcut să fiți frați vitregi, depind, nu ai menționat, dacă și dumneavoastră sunteți copil din altă relație.
În afară de niște acte, nimic nu vă leagă concret.
Doar, că societatea e posibil sâ judece puțin.

| Apokales a răspuns:

In teorie, cred, nu sunt sigur, este si verisoara ta. Rudele ei devin si rudele tale prin alianta.

Răspuns utilizator avertizat