| Anonima10002003 a întrebat:

Este normal ca iubitul sa aiba inca poze cu fosta nud in telefon? Care sa mearga pe premisa "si ea are un video cu mine si in caz ca vrea sa ma faca de ras in oras sa am si eu cu ce s-o fac de ras"?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal!
Cere-i sa le stearga in fata ta, daca vrea sa mai fie cu tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e normal așa în general sa ai poze nud in telefon.

| dullcat a răspuns:

In locul tau mi-as pune intrebari despre iubit.Ce varste aveti voi?

| Freya1 a răspuns:

În mod normal nu, dar având în vedere ca ei au conflict probabil omul e precaut.
Treaba e ca nu prea e ok sa îți faci o relatie cu cineva ce se cearta și șantajează cu femei.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,nu este normal!
Iar faptul că el gândește așa, se poate transforma într-o fapta penală, gen șantaj!
Așa că dacă se joacă cu focul, o sa se ardă
Cred că ar trebui sa cântărești mai bine situația și să nu iei vreo decizie pripită, nu de alta dar sa nu fii tu cea șantajată!

| Marius22222222222 a răspuns:

Treaba e buna

| Sistemulxxl a răspuns:

Nu fi trista ca-ti face si tie cateva poze nud si gata.