| DeutzaMika a întrebat:

Este vorba de un baiat... Il plac de mult timp dar ma rusinez cand sa il bag in seamaSi mai exixta si o fata care sta mereu cu el si il place as vrea sa ii pot spune dar sa nu vorbesc cu el ca ma rusinez cum sa fac asta?

3 răspunsuri:
| liladyna a răspuns:

Daca fata din poza esti tu, esti super draguta! nu te du la el.incepe sa vb cu el, sa ii arunci priviri furisate.chestii din astealaughing

| DeutzaMika explică (pentru liladyna):

Da eu sunt o sa incerc

| Twilight a răspuns:

Fa-l cumva pe el sa te bage in seama. Chiar nu am nici o idee, dar cand e vorba de dragoste, trebuie sa fii inventivawinking