| Kgh13023 a întrebat:

Este ziua de nastere a celei mai bune prietene si habar nu am ce sa ii spun. Un simplu 'La multi ani! Iti doresc sanatate etc' mi se pare banal in situatia asta. Pareri?

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Un simplu "La mulți ani!" cred că e de ajuns. Nu-i spune ceva prea siropos.

| h3r a răspuns:

Banal? Atunci spune-i ce înseamnă ea pentru tine, de ce o vrei aproape.

| suităr a răspuns:

Vorbeste din inima

| drogh a răspuns:

Ai putea să îi faci un tricou personalizat. Pe acela să fie o fată drăguţă sau altceva şi să scrii un text. Sau, îi iei un set de parfum. Ar mai fi ceva dar cred că este prea greu. Un tort iar deasupra să fie cu gelatină chipul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vine din inima nimic nu este banal!

| LikeeChocolate a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii faci o felicitare cu toate amintirile petrecute impreuna.

| BlackBubbleGum a răspuns:

Pentru ca aduci mereu fericire celor din jur, iti uram o zi plina de bucurii si de surprize care sa te tina tot anul.

Ca si vinul fin, tu devi mai bun o data cu anii. La multi ani!

Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"!

Funda? /:-)

| Mihaitzu1997 a răspuns:

Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune.La Multi Ani!
Funda?

| Playstation a răspuns:

Un parfum Nivea Women Si Poate un shampon xD