| PaPi a întrebat:

Curand e ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele. Ce cadou as putea sa-i iau? Mentionez ca-i place mult muzica. Eu m-am gandit sa-i iau un lantisor cu cheia sol sau ceva de genu. Alte pareri?

3 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Super.Sti ce i-am facut eu prietenei mele(la fel ii place muzica) un lantisor cu o chitara si il poarta in continu si ai zis ca ii place mult happy. E o idee buna!

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Si lantul e o idee buna. Poate si o bratara? Sau poti sa-i faci un CD cu muzica ei favorita ori un video cu niste melodii si cu niste poze de-ale voastre sau cu prietenii.
Bafta love struck