| nemesmeda a întrebat:

Este ziua fetitei mele de 11 ani, imi puteti spune o urare frumoasa de La multi ani? multumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Personal as sugera sa-i faceti o prajitura in casa, sau un tort mic in care sa-i puneti 1 lumanarica (daca va permiteti sa-i cumparati) ca sa-i cantati "la Multi ani", fiindca copii mici nu sunt rabdatori sa auda urari, dar sunt impresionati de cantat.

https://www.youtube.com/watch?v=ESqq3PVwkzw

Sa va traiasca fetita si sa va bucurati de ea!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu cat va intelege ea dintr-o urare, cât i-ar place sa-i faci un tort frumos si pe gustul ei.
Oricum ii vei ura La multi ani.

| Violleta2022 a răspuns:

"La multi ani, scumpa mea fetita!
Sa cresti sanatoasa, frumoasa si desteapta! "

| sierra1 a răspuns:

Una sub forma unui telefon mobil nou!

| Brizbriz a răspuns:

Niste chippendales big grin

| 1997onur a răspuns:

._. wow.