| AluChitara a întrebat:

Azi e ziua mamei mele! urati la multi ani? (funda pentru cel mai frumoasa urare) big grin

Răspuns Câştigător
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale! LA MULTI ANI!

Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel! Sa nu ne uiti nici la 100 de ani! Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite!

big grin

3 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Laaa moooltiii aniii![love struck]

nu ma complicoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mesajecudragoste.ro

| veveritaveve a răspuns:

Sa am o mama ca tine inseamna mult pentru mine... Stiu ca intotdeauna va fi cineva care sa-mi arate ca ii pasa de mine, cineva care sa ma asculte fara sa ma judece aspru si care va dori mereu binele tuturor. Vei fi mereu cea la care ma voi intoace acasa cu drag si chiar daca nu voi reusi, gandurile mele de apreciere si dragoste vor ajunge mereu la tine. La multi ani!
L-am luat de aici http://ofelicitare.ro/mesaje/la-multi-ani - Mesaje de La multi ani