| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu sunt fericit niciodată în nici o zi de multi ani! Doar trăiesc clipele și atât dar nu simt fericire in nici o zi! Să fiu și eu fericit sau măcar să mai sunt ceva ca atunci când eram copil nu știu cum să fac.
Și din cauza a ce lucruri mi se întâmplase de mult.
Și din cauza fetelor care am suferit și am Ajuns mai rau.
Țin minte și acum că mai aveam zile când eram fericit și erau legendare că le și știu și astea sunt
Și cred că mai sunt câteva dar nu le mai știu.
Inima și sufletul meu sunt făcute bucăți și distruse
Nu vreau o fata sa le repare și să le iubească cum iubesc și eu pe ale ei
M-am saturat sa fiu doar pansament Si după aruncat cum as fi cand as fura mâncare din magazin și nici măcar s-o plătesc...
Așa și la mine cu fetele astea

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te inteleg ca ai probleme. Si ce trebuie sa facem noi?

| MarianWLF a răspuns:

Observ problemele, dar nu si incercarea ta de a gasi solutii, nu ai specificat efortul tau de a face ceva in acel sens, aici ai de lucru.

| dullcat a răspuns:

Buna.Imi pare rau sa-ti spun, dar daca tu asociezi fericirea numai cu o eventuala relatie, vei fi nefericit pana la sfarsitul vietii.Nu asa functioneaza, sentimentul trebuie sa vina din interior, de pe alte planuri importante pentru tine.Cel amoros va contribui la fericirea deja existenta daca dai peste persoana potrivita, insa atat.Totusi, in cazul in acre acea persoana pleaca, luand si mult dorita fericire inapoi cu ea, tu ce faci?

| Freya1 a răspuns:

Viata nu e trista doar din cauza femeilor sau bărbaților.Viata e trista când pur și simplu nu avem de ce sa ne bucuram și nu cred ca nu exista în lumea sau viata asta ceva sa nu te bucure, doar trebuie sa găsești plăcerea de a face acel ceva...

| Miruna333 a răspuns:

Esti ranit, esti lipsit de speranta.
Vrei schimbare? Da.
Insa vrei sa faci ceva pentru asta? Nu cred.
Terapia e singura solutie

| KovacsB a răspuns:

Tu esti problema si trebuie sa te repari singur sau cu ajutorul unui specialist.Vaitatul nu ajuta la nimic.

| Xox0 a răspuns:

Gaseste-ti o asiatica sau o africana

| Andi270386 a răspuns:

Câți ani ai?