| petronela_4784 a întrebat:

Exista vreo sansa sa fac gemeni chiar daca nu avem in familie nicio femeie care sa fi avut gemeni?

Răspuns Câştigător
| madalina_7703 a răspuns:

Da sigur.Cum vrea Dumnezeu poate daca ii zici te va auzi.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur, gemenii apar si sporadic.

cami
| cami a răspuns:

Normal, chiar daca tu nu provii dintr-o familie in care au fost nascuti gemeni, ai toate sansele ca sotul tau sa provina dintr-o astfel de familie.

Shin
| Shin a răspuns:

Da, normal. Iti dai seama ca odata cineva a trebuit sa fie prima, nu? tongue
Shin happy

| canarita a răspuns:

Daca in neam sunt sau au fost... o gena indepartata isi poate spune cuvantul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista sansa asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, evident - sansele sunt reduse, dar exista

| aina a răspuns:

Da...normal... poate sotul tau provine dintr'o familie care a avut cineva gemenitongue... dar de ce iti doresti asa de mult sa ai gemeni?big grin