| SrnDeea a întrebat:

Exista vreun psiholog in relatii de cuplu pe TPU? sau macar un psiholog?

14 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Tu esti singura in masura sa apreciezi ce iti face bine/placere si ce nu.

| xerxes1 a răspuns:

Cunosc cativa psihologi care au probleme de cuplu.Cred ca i-ar face sa se simta mai bine sa auda ca cineva altcineva este in aceeasi situatie.

| AdrianVoicu a răspuns:

Da,userul Ray se ocupa de toti dezaxatii laughing

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Mai ales de tine

| AdrianVoicu a răspuns (pentru RAY):

Ma tu, iar te crezii smecher?

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

In fata ta la orice ora ametito

| SrnDeea explică (pentru AdrianVoicu):

Consider ca se poate folosi un blimba decent..nu inseamna ca dacaai nevoie de un psiholog esti dezaxat

| AdrianVoicu a răspuns (pentru RAY):

Ti-e cald cu dinti in gura?

| RAY a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Hai gata eu nu fac spam pe TPU, tu chiar esti culmea

| nirocino a răspuns:

Nu, nu există dar sunt mulți care își dau cu părerea!happy

| petitconseil a răspuns:

Nu cred ca exista.Nu s-a dat nimeni psiholog pe aici.Dar din sfaturile ce le primesti la intrebarea ta, tu il poti alege pe cel mai bun care crezi ca ti se potriveste si care simti ca trebuie sa il urmezi.Succes!

| KlArt a răspuns:

'Psihologul' e de fapt terapeut.