| MariaMrr a întrebat:

Stiti vreun site cu un psiholog online, pentru relatii de cuplu? Multumesc. :*

4 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Scrie-ti problemele pe care le ai pe o coala, analizeaza-le punct cu punct si cauta-le o rezolvare. Poti face asta in prezenta unui prieten. Rezolvarile scrie-le pe o alta coala si pune apoi in paralel ce-ai scris. Vei constata ca esti un fin consilier al propriilor tale probleme. Si gratis, bafta!

| diaac a răspuns:

Adica vrei sa consulti un psiholog pe internet infr-o problema legata de cuplu, vrei sa gasesti pe net un psiholog la care sa mergi apoi in consiliere sau vrei sa mergeti impreuna la un psiholig gasit pe net? Nu mi-e foarte clara intrebarea.

| MissDevilish666 a răspuns:

Psihoterapie.net

| ElizaSommers a răspuns:

Specialistii nu isi pierd de obicei timpul ca sa faca consultari online, mai ales gratuite. Cel mai probabil vei da de oameni neavizati care isi dau cu parerea, asa ca sfatul meu este sa apelezi la un psiholog real daca aveti probleme serioase de cuplu ce au nevoie de o asemenea interventie pentru a va rezolva neintelegerile.