| Roxana_2583 a întrebat:

Fetelor, cand va ganditi la viitoarea cerere in casatorie cum a-ti vrea sa fie?

Răspuns Câştigător
| xFaith a răspuns:

Wow super intrebarea :X bine oricum mai e pana ma voi marita dar totusi: Miar placea sa fim undeva unde sa putem fi doar noi doi, in aer liber tinandune de mana iar apoi sa imi spune cat de mult tine la mine si apoi ceara in casatorie

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fie o cerere originala. Fara flori, costum sau aiurelichatterboxOriginalitatehee heeSa aiba loc undeva pe munte, la un foc de tabara cu multi prieteni cu noihappy

| Luori a răspuns:

Hm. nu vreau nimic sotisficat insa vreau sa stiu ca acel baiat este."alesul"hee hee insa vreau sa fie original. cat se poate de original. Pentru moment atat vreau, insa timpul va trece si poate voi mai adauga. big grin Dar cine stie.

| Alisa a răspuns:

Sa fie ideea lui, cat mai natural fara versuri de pe net sau romane intregi spuse laughing. Desi stiu ca nu ii sta in caracter (actualului iubit) sa spuna astea si ar face ceva de sa raman fara cuvinte. happy

| cornculapte a răspuns:

Vreau sa stam in pat, sub cearsafurile albe, eu cu capul pe pieptul lui, el trecandu-si degetele prin parul meu si sa-mi spuna ca ar vrea sa stam asa tot restul vietii, apoi sa ma sarute. Nu vreau inel, nu vreau sa ingenuncheze, nu vreau nimic altceva. Nu vreau nimic material. Vreau acea eternitate, desi nu sunt sigura ca i-as putea face fata.

| Rukhsandra a răspuns:

Ceva original...traznit laughing
Si sa nu faca din cererea in casatorie un cliseu... a si sa se gandeasca sa filmeze momentu'... intr-un cuvant vreau sa fie unic
Si obligatoriu trebuie sa-mi ia un inel special ...asa ca minebatting eyelashes

| Altu a răspuns:

"Vrei sa fii sotia m-ea?"

| The Epic Fail Guy a răspuns:

As vrea sa fie un print alb day dreaming

oricum pe tine nu te ia nimeni daca mai scrii "cum a-ti vrea"
soz;(

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Altblogro, are trollin' on my site!?

in sfarsit, de cand asteptam un alt troll smug

| SweetCherry a răspuns:

Eu am 13 ani asa ca laughing mai am timp de gandit la greu rolling on the floor

| KiddSimo a răspuns:

Hmm uite o intrebare interesanta.

nu vreau un printz alb sau sa`mi faca o seranada sau sa imi faca nu stiu ce mare ***... vreau pur si simplu sa fim noi 2 si sa ma surprinda placut; x

| Creatza_4434 a răspuns:

Ceva ineditwinkingsa fiu luata prin surprindere.

| Lacramioara7531 a răspuns:

Sa apara un mesaj pe cer legat de un avion cu textul:Vrei sa fii sotia mea? Vrei sa fii mama copiilor mei?love struck day dreaming

| tina20 a răspuns:

Ceva original happy sa ma surprinda

| Crucified a răspuns:

Cu pistolul la tâmplă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, sa fie! laughing
Apoi, sa fie si ceva bani, si ceva proprietati, dar si ceva creier, si de ce nu, si ceva sentimente.
Cam greu, asa-i?