| Floriii_9420 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti ce inseamna visul meu...M.am visat imbracata intr. o rochie de mireasa, dar rochia era neagra...va rog sa-mi spuneti ~ Funda~

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu era nimic, doar un vis trecator.

| Aliutza a răspuns:

Inseamna moarte. Dar nu se refera neaparat la moartea fizica, si la moartea spirituala, adica urmeaza sa se incheie o perioada din viata ta. Nu trebuie sa te sperii, ci sa-ti amintesti si alte lucruri din vis si sa le gasesti intelesul, ca sa poti interpreta cat mai corect ceea ce ai vazut cu ochii mintii.
Succes!