| Șttefania a întrebat:

Fostul meu s-a cuplat cu o fata din grupul meu, pe care eu nu o suport. Azi s-au cuplat, si eu nu vreau sa stau cu ei, dar nici ca vreau sa imi pierd weekend-ul in casa. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te duci nici cu ei, dar nici sa-ti petreci week-end-ul in casa. Poti gasi o multime de alte locuri sau preocupari pentru a petrece un sfarsit de saptamana placut.
Daca te vei duce cu ei, te umilesti.

| iriedaily a răspuns:

Du-te cu ei. nu trebuie sa stai in casa doar ca el e cu ea. viata merge mai departehappy.

| Șttefania explică (pentru iriedaily):

Dar ma simt foarte ciudat.

| mixxjim a răspuns:

Adica cum, nu ai de ales decat sa mergi cu 2 persoane care-ti stau in gat sau sa stai in casa? de ce sa mergi cu ei ca o miloaga? sa ce? ca n-o fi ultimul sau singurul barbat de pe lumea asta. poate doar daca esti putin masochista tongue mergi la strand, mergi la un salon si fa-te faina la par, si o cosmetica eventual, du-te prin mall, du-te intr-un parc, acorda-ti tie timpul ala pentru ceva frumos in loc sa stai cu nod in gat cateva ore cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautati si tu pe cineva si mergi cu ei si fai in ciuda laughing

| DWDT a răspuns:

"din grupul tau" deci nu esti singura. poti iesi cu celelalte prietene

| iriedaily a răspuns (pentru DWDT):

Misto raspunsuri"Cautati si tu pe cineva si mergi cu ei si fai in ciuda" ca suntem la gradinita, no? mai bine iti gasesti unu care nu-ti place da' na, stai cu el ca sa-i faci in ciuda nu stiu cui. ia si du-te si simte-te bine.

| DWDT a răspuns (pentru iriedaily):

De ce mi-ai dat mie raspuns?
oricum, din moment ce o fata se indragosteste, mai ales daca baiatul e de la aceeasi scoala, nu mai sta atat de des cu prietenele ei. Eu i-am spus lui ȘtefiXd sa iasa cu prietenele din grupul ei in continuare.

| iriedaily a răspuns (pentru DWDT):

Greseala.scuze

| DWDT a răspuns (pentru iriedaily):

Nu e nimic