| Codrinelul12345678 a întrebat:

Fratele meu a plecat in Germania acum 3 luni, si nu mai poate veni acasa doar cam prin 20 aprilie...
Mie imi este foarte dor de el acum, dar pana in 20 aprilie sad Cum pot sa imi mai alin durerea?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vorbiti cu videocall cat de des, o sa simti o oarecare apropiere.

| MihaelaDart a răspuns:

Daca aveti Facebook puteti sa va vedeti prin videocall sau prin Skype. Trebuie sa fi intelegatoare, fratele tau daca a plecat cu munca in Germania, abia dupa 6 luni i se acorda concediul de odihna, cam asa sunt legile pe acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la el... mai ales ca vin sarbatorile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skype

| Treaem24 a răspuns:

Vb cu el la telefon video chat orice

| Narco a răspuns:

Folosește un mijloc de comunicare onlune cum ar fi skype, Facebook messenger etc.