| snuff102 a întrebat:

Fratele meu lucreaza la arpata, rar ma ia la el si e super la el dar cand vin acasa incep sa plang si simt un dor de el ( se intampla mereu cand merg la el) ce pot face?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arpata?

| AnotherGirl a răspuns:

E normal să simți acest dor și e la fel de normal să plângi când simți asta. Nu trebuie să scapi de el sau să îți reprimi sentimentele. Nu trebuie să te abții să nu mai plângi. Încearcă să păstrezi mai des și mai strâns legătura cu fratele tău și chiar să îi spui atunci când îți este dor de el.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te auto educi, să îți controlezi emoțiile, nu să te controleze ele pe tine.

| 1234568807 a răspuns:

Ce e aia arpata?

| ionur a răspuns:

A vrut sa zică armată.