| Emasik a întrebat:

FUNDAAA! Salut, am nevoie urgent de un cadou superb pentru prietenul meu... avem aniversare de 4 ani impreuna si nu am idee ce as putea sa-i daruiesc va rog mult ajutati-ma dar sa nu fie ceva foarte scump si nu haine parfum sau ceas... va rog tare mult

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Draga mea..in functie de buget vei putea sa te hotarasti tu ce cadou ar fi ideal pentru iubitul tau.
Ai stat 4 ani cu el, multi inainte, in tot timpul asta tu il cunosti cel mai bine si ii cunosti si gusturile.
Acum daca nu stai bine financiar asta e...banuiesc ca si el stie acest lucru.
Te duci la un magazin si te orientezi la fata locului si in functie de buget.
O zi buna sa aihappy

| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa faci 2 lantisoare la fel care sa se completeze unul cu altul gen jumatate de inimioara, sau bratari. Depinde de el ce poarta mai mult. Ai putea sa adaugi si o poza cu voi 2 intr-o rama draguta.

| OldSoul a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine, dar ai putea sa ii cumperi un lantisor, un talisman, nu stiu, ceva ce sa ii aminteasca mereu de tine, si pe cat posibil sa il poata purta cu el, sau de ce nu ai putea chiar tu sa ii creezi ceva asemenator.