| Emasik a întrebat:

Degraba este ziua prietenului meu iar eu nu stiu ce cadou sai cumpar ce imi puteti sugera? am nevoie urgent de un raspuns...dau FUNDA! ( in afara de parfum ceas si haine)

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ghete de iarna sau un aparat foto digital

5 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

1.Telefon.
2.O vacanta la munte/mare.
3.Un aparat foto.
4.Bijuterii.
5.Ochelari de soare
6.Un catelus.
Numai am ideiwinking
funda?

| rabbit2014 a răspuns:

Bilete la film 3d, o prajiturica cu inimioare, boxeri, o sticla de bautura buna daca mai bea din cand in cand.

| 7MBiancaM7 a răspuns:

Daca ii plac animalele ii poti darui un catelus, un papagal...etc.

| 7MBiancaM7 a răspuns:

Sau daca ai o situatie financiara splendida ii poti cumpara o masina, un iaht, vacanta la Marbella...laughing))

| Emasik explică (pentru 7MBiancaM7):

Cam prea scump (hihihi)
oricum mersi dar inca cv idei?