| Teodoraa6 a întrebat:

VA ROG ajutati-ma. Vreau sa ii cumpar prietenului mei un cadou foarte dragut si simpatic doar ca nu am nici o idee nu vreau raspunsuri de genu : un ceas,o minge, un parfum, un breloc, sau haine. E URGENT.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum este iarnă... cumpără-i un fular interesant şi o căciulă care să se potrivească.Sau fă un tricou cu pozele voastre. Sunt multe magazine care personalizeaza tricouri. E ceva foarte interesant. Cu siguranţa i-ar plăcea.
Poţi încerca şi unul dintre seturile bărbăteşti sau un parfum, dar asta ar fi ultima obţiune.

| Duchess00 a răspuns:

Pai... poti sa-i iei niste catuse cu puf, ar fi amuzant. sau sa-i faci o cutie cu "toate necesare" (unde poti pune ceva bomboane, prezervative, pastile, vodka, adica na. orice), daca e fumator, poti sa-i iei o bricheta gravata.