| Stefania a întrebat:

FUNDITA! Nu-l iubesc, dar imi place de el.Mereu se baga in mine cu intentie, imi zabeste, vorbeste frumos cu mine si mi-a cerut nr meu de telefon, este colegul meu de clasa. El a mai fost cu o fata de la mine din clasa, dar nu s-au sarutat, nici macar nu s-au tinut de mana, etc.Nu vrea o relatie sau ceva de genul, pentru ca trebuie sa invat si nu sa trimit biletele si nici sa il dau baltahee hee. Cea mai buna prietena a mea il iubesc fff mult si nu vreau sa o supar pe ea sad. Ce sa fac? FUNDITA! Cum sa-i atrag atentia asupra mea, fara sa-i demonstez ca-l plac sad? FUNITA! Un sfat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai aud! Tu crezi ca a fi cu un baiat presupune biletele, strangeri de mana si saruturi in publiclaughing? Apoi, prietena ta il iubeste(tu nu, doar il placi), nu doresti s-o superi, dar vrei sa puna ochii pe tine...asta chiar ca-i "complicata".
Decat sa-ti pierzi cea mai buna prietena pentru un baiat pe care o sa-l "lasi balta", mai bine renunta. Gandeste-te putin! Te combini cu el, prietena ta se supara, dupa cateva saptamani nu va mai intelegeti iar tu ramai singurawinking.

3 răspunsuri:
| raluca_9705 a răspuns:

Fi tu insuti. poate pentru el e doar un joc si vrea sa mai adauge o cucerire la ceva lui amoros.si nu ii arata prea multa importanta din prima fi mai indiferenta dar nici sa-l alungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei buna. eu aveam o porecla fundita. din ce scoala esti? si cum te cheama?

| xDianax a răspuns:

Situatia ta e interesanta straight face. sa zic asa...
daca a mai avut o relatie trebuie sa ti cont de un lucru: vrei intr-adevar sa fii cu el? daca a avut o prietena, nu a sarutat-o poate e genul de "lasa-ma sa te las", poate nu e atat de interesat de o relatie. "studiaza-l" si vezi cum se comporta.

daca vrei sa atragi atentia fii tu insati, stii cel mai bine!happy
bafta.