| CeFacetiBaiOameniDiliiDePeTPU a întrebat:

Haideti sa va povestesc o chestie ciudata, ce a facut prietenul meu cel mai bun.
Trece intr-a 8a si anul acesta a facut numai boacane si a spus numai tampenii la ora. Ne-a intrebat proful de chimie ce e difuzia, el a zis ca e besina, ne-a intrebat profa de romana cum il chema pe iepurele din Alice in T. M., el a zis ca Harap Alb, si tot asa, lua profii la misto. La noi in clasa e un dulap mai micut, s-a suit pe el. Nu l-a observat profa de mate. Pe la jumatea orei a sarit de pe dulap in fata clasei si a zis,, C.a..c.a.t surpriza!,, Toti am inceput sa radem. Odata a venit cu cateaua lui la noi la scoala si aia si-a facut nevoile pe scaunul profesorilor. S-a dus odata in cancelarie cu un buchet de flori pentru o profa si i-a bagat un peste micut in el.
Ne vorbeste numai despre lucruri calumea(besini etc.), dar m-am plictisit de ele. Sunt faine, da naaaa, m-am plecteset.
Cum ii pot spune sa se schimbe?

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Glume de copiii iresponsabili...
Nu mai radeti la glumele lui.
Pentru asfele de glume si-ar putea sa si-o ia.Prin scaderea notei la purtare
Sper ca se va potoli pe timpul vacantei, iar la inceperea anului scolar ii va creste si mintea.

| LastKisss a răspuns:

Nu se va schima ptc asa ii ceri tu, poate daca ii spuneti toti din clasa ca va deranjeaza atitudinea lui, poate asa se va schimba fata de voi.

| deadlykiss a răspuns:

E un mascarici. Daca nu isi revine o sa aiba necazuri. Dirginta/dirigintele ar trebui sa stea serios de vorba cu el si parintii lui.