| kity_7943 a întrebat:

HALLO! Am o colega la scoala si zice ca e bolnava si de aceea lipseste. Am inteles si eu lipsesti o zi, doua da chai o luna. Ce parere aveti? Credeti ca e bolnava intr-adevar?

8 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Pai lipsesti o zi doua cand esti bolnav, o luna cand esti foarte bolnav.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Mergi in vizita si te convingi, plus ca faci impresie buna.

| Bya132 a răspuns:

Cred că ar trebui să îi faci o vizită. Plus că depinde și de sindrom, este sezonul virozelor, și eu în clasa a4-a am lipsit aproape o lună deoarece am avut viroză, durează destul vindecarea, la fel și perioada de recuperare, pentru că trebuie să nu o reîntoarcă boala.
Dacă chiar e bolnavă îi doresc însănătoșire rapidă!

| 0whatever0 a răspuns:

Da ce te intereseaza? e trebuie ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de boala.mergi si vezi.

| timiHash a răspuns:

Cred ca a fost violata si e in depresie laughing Zic eu...dar mergi in vizita ca sa fii sigura

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Sa nu fie insarcinata doar zic du-te si verifica.

| Andreeeeea_5671 a răspuns:

laughingda ce te intereseaza pe tine?
doamnerolling eyes