| DanyDav a întrebat:

Hartuit sexual, zilele trecute fiind la ea in masina a insistat sa facem sex, vazand ca nu vreau aproape m-a fortat sa imi faca oral!

Situatia este cam asa, fata asta este mai mare ca noi, are aproape 22 si este prietena buna cu iubita mea, s-a implicat mult, ne ajuta cu multe lucruri, are multe relatii, preteni sus pusi si nu as vrea sa stricam prietenia cu ea, pe alta parte daca ar afla iubita mea ca vrea sa o facem fara stirea ei, cu siguranta s-ar supara.

Totul a inceput cand iubita mea a acceptat sa facem sex in 3 cu ea, s-a intamplat de doua ori dar fata asta s-a dovedit a fi foarte egoista in pat, vrea toata atentia si ea nu ofera nimic, am facut-o doar de doua ori si de fiecare data a profitat maxim de mine, ceea ce a cam deranjat-o pe iubita mea si a hotarat sa nu o mai implicam in pat cu noi, ea vazand ca nu mai vrem sa o facem acum insista pe toate caile sa ma corupa pe mine sa o fac cu ea fara sa stie iubita mea.

Tipa asta este cam egoista si spun asta si din alte motive, vad cum se poarta cu iubitul ei care este cu 7 ani mai mare ca ea, profita ca este foarte frumoasa si isi cam bate joc de el, el o rasfata, cadouri scumpe si ea nici nu apreciaza, multe lucruri pe care i le-a dat ea le-a făcut cadou mai departe chiar iubitei mele si mi se pare ca si sex tot cu portia-i da!

Asa din vorba in vorba cand am facut-o in 3 a zis iubita mea ca ar fi mai bine sa facem swing sa-l implicam si pe el ca sigur i-ar place, ea nici nu a vrut sa auda, la modul ca nu-l invata ea cu narav ca el nu merita.

48 răspunsuri:
| Doarof3 a răspuns:

Eu zic să ii zici iubitei tale.Va știi să se ferească de asemenea specimene.
Dacă îi era prietenă cu adevărat, nu insista să faceți sex fără știrea ei. Vorbește cu iubita ta și explică-i situația.Te va înțelege.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ei, grea viață mai duci...
Cu ce te mai putem ajuta?
Fata asta e o comoară la viața omului...
În 2, în 3, în 4, în 6, în 666...

| Lioana a răspuns:

Niciodata nu am inteles cum vine sexul in 3. Adica ai facut-o pe rand cu fiecare din cele 2 fete? ca banuiesc ca nu poti deodata cu amandoua. Daca e asa, nu l-as numi "in 3" ci "in serie".

| IIIshaneIII a răspuns (pentru Lioana):

Merge si in 3 de ex baiatul o introduce fetei in anus iar apoi fata se,, conecteaza,, la urmatoarea fata cu ajutorul unui dildau

| sofisis a răspuns:

Asa..si dilema care e? Nu vrei sa faci sex dar totusi vrei sa profiti de pe urma ei? Cam asta e? Nu vrei, nu vrei si punct. Refuzi indiferent ce se intampla. Esti si tu la fel pe panarama ca ea si vrei sa profiti... faci sex cu ea fie fara stirea iubitei si speri ca nu o sa afle ( dar iti garantez 100% ca va afla chiar de la tipa respectiva), fie o mai invitati cu voi. Nu ti-e clar ca vrea sa triumfe cumva in fata iubitei tale? Vrea sa isi si sa ii demonstreze ca e mai buna decat ea, facandu-te pe tine sa ii cedezi. Esti si tu o jucarie cum e si gagica-su. Ai coloana vertebrala au ba? Cam asta e intrebarea...

| ywar a răspuns:

Nu suna rau. da-mi si mie adresa. Merge banda!

| DanyDav explică (pentru sofisis):

Cum as putea sa o fac sa renunte fara sa se supere?
Nici pe mine nu ma încântă prea mult ideea sa o facem cu ea pentru ca este foarte egoistă si dominanta in pat, dar cumva trebuie sa repar lucrurile fara sa se ajunga la discutii. Oare daca vorbesc cu iubita sa o accepte iar din cand in cand cu noi, poate o va face pentru mine dar ma tem ca imi va cere ceva favoruri in schimb.
Daca fac sacrificii fac doar pentru a nu imi supăra iubita.

| DanyDav explică (pentru Doarof3):

Problema este ca i-am cedat cumva cand nu am oprit-o sa imi faca oral.
Deci acum sunt ca fel de vinovat ca ea, si nu voi scapa ne pedepsit daca afla.
Intrebarea este cum sa fac sa ies din asta fara sa afle?

| sofisis a răspuns (pentru DanyDav):

Nu, faci sacrificii pentru tine si pentru faptul ca e aia cu pile si bani. Daca o faceai pentru iubita ta, ii taiai craca brusc si aia e. Nu cred fazele cu...m-a obligat sa imi faca oral. Ma lasi. Ai vrut. Daca nu voiai, nu se intampla. Oricum deja doar faza asta e destul ca iubita ta sa se supere. Pentru ca dupa ce ca te lasa sa *** alte femei cu ea in pat, e chiar culmea sa o si inseli. Nici macar asa nu puteti sa o tineti in pantaloni?
Cat despre tipa, o refuzi si punct. Daca se supara, asta e. Te intereseaza atat de tare ca se supara? De ce?

| DanyDav explică (pentru sofisis):

Daca se supara ma tem ca va incerca sa se razbune, si implicit va spune iubitei o varianta a ei ca eu as fi sedus-o. Deci imi pare tare incurcata situatia asta.

| Doarof3 a răspuns (pentru DanyDav):

Minciuna e ceva rău. Dacă îi vei spune măcar va vedea că ești sincer.

| sierra1 a răspuns:

Felicitări, Făt frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What the deck? Si de ce nu ii zici iubitei tale ce curwa are ca prietena? Dacã o sa inteleaga bine daca nu, se supara aia e. Trebuie sa fii indiferent (onest) la ce se intampla.
Nepedepsit? Ai de mine si de mine, tu trebuie sa le pedepsesti si incã rau de tot s-o tina minte. Parca iti si place sa se joace cu tine.
Plus fi si tu frate cu ãla, chiar daca risti sa iti iei peste nas de la ãla. Nu te lasã sansajat, profita tu dale peste nas cat incape.

| DanyDav explică (pentru anonim_4396):

E greu cu fetele, sunt orgolioase, ambitioase.

| DanyDav explică (pentru Lioana):

Nici nu ai sa intelegi vreodata daca nu ai sa practici.

| RAY a răspuns:

DanyDav fiind barbat trebuie sa fi direct cu ceea ce simti, vrei, sa fi hotarat, daca numai vrei sa faci sex in 3 spune-i asta la iubita ta si gata, iar legat de fata aia explica-i ca tu iubesti deja pe cineva si ca nu o doresti, cu tupeu man, e clar ca esti un barbat atragator fizic dar fi si masculin sa spun asa

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Saracul baiat trebuie sa satisfaca sexual doua fete

| mgtow a răspuns:

Tu nu ai iubita, ai o panarama in viata ta, cealalta la fel e, profita ocazia si fu. cat merge treaba

| DanyDav explică (pentru mgtow):

Este drept ca nu se incadreaza in standardele de mentalitate conservatoare din societatea noastră, mie imi plac fetele openminded, si le prefer in locul mironositelor.

| DanyDav explică (pentru RAY):

Nu-i vorba ca nu vreau, ba chiar imi place intre două, problema este ca fata asta o face in asa fel ca si cum mi-aș înșela iubita!
Cred ca e mai mult vorba de orgoliu, am sa incerc sa discut cu ea sa o fac sa înțeleagă.

| ShamelessQboy a răspuns:

Esti intr-o situatie cam incurcata, cand este vorba de orgoliul fetelor, este greu sa impaci capra cu varza.
O soluție cred ca ar fi sa o convingi pe iubita ta sa o primească iar in pat cu voi si pe alta parte sa discuti cu prietena voastră sa isi schimbe comportamentul, sa i acordați mai multă atenție iubitei cand o faceti in 3, dar asta nu iti garantează ca prietena voastră egoista nu se va scapa sa se laude la un moment dat si consecintele ar putea fi mult mai grave decat dacă i-ai spune tu acum cat inca e călduță treaba.
Acum depinde cum ar reacționa iubita ta, tu o cunosti mai bine!
Ce crezi ca s-ar întâmpla daca ar afla, ce risti?

| Lioana a răspuns (pentru DanyDav):

Unele lucruri chiar nu merita incercate.

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

Saracele fete! Trebuie sa-si imparta partenerul cu alta. Pardon, doar una din ele il imparte, cea fraiera.

| DanyDav explică (pentru Lioana):

Tu vezi lucrurile dupa felul tau de a fi, conservatoare, la noi situatia este mai diferita si eu i-am acceptat sa o impart cu altul, plus ca ea este atrasa si de fete, deci in 3 cu doua fete, nu ma bucur doar eu.

| DanyDav explică (pentru Lioana):

Da unele lucruri, eu cred ca asta s-a meritat e mai greu pana treci de inhibitii!
Daca merita sau nu vei afla abia dupa ce ai sa incerci!
Dar cand esti ghidat de orgoliu, gelozie si alte complexe, nu vei reusi sa te bucuri de astfel de experiente.

| Lioana a răspuns (pentru DanyDav):

Orgoliu, gelozie, complexe? Ce cuvinte...
Ce zici de decență, prudenta, inteligenta?
O persoana "open-minded" vine la pachet cu unele dezavantaje. Daca nu ti-ai dat inca seama de asta iti vei da tu odata.
Relatia ta nu e bazata pe iubire ci pe dorinta de-a avea experiente noi.

| sofisis a răspuns (pentru DanyDav):

Ti-a facut un oral. Asta poate poti sa l dregi, dar daca te culci cu ea fara sa stie gagica, clar nu o mai dregi. Si la o adica, tu esti singurul barbat fara gena barbateasca? Pot unii sa minta si sa te faca sa ii crezi cand ii gasesti in pat cu una si tu nu poti face pe prostu ca habar nu ai despre ce vorbeste? Hai ma...grow some balls

| anonimg a răspuns:

Relatiile sexuale sunt interzise in afara casatoriei spre binele nostru. La fel si povestile care pentru unii sunt "siropoase".
Daca nesocotim ascultarea de Dumnezeu, ne va nesocoti si El in vremea necazului nostru.

| DanyDav explică (pentru anonimg):

Eu cred ca nu-i bine sa facem pe cineva sa sufere, sa ranim pe cineva, dar nu vad ce-i rau in a face sex atata timp cat e din placere.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Corect