| beculetul a întrebat:

vorbesc de pe contul iubitei mele si as vrea sa stiu cum sa ma comport cand facem... nu prea stiu pentru ca este prima mea iubita si tin mult la ea.

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Deci e contul iubitei tale, ea iti vede intrebarea cum ca tu nu stii cum sa te comporti cand faceti hutza-hutza...
da, e clar ca o sa te vrea si mai mult.

| neutrino a răspuns:

Daca tii la ea mai mult decat la tine, atunci inca nu faceti nimic, pentru ca nu sunteti pregatiti. Daca nu, puneti un prezervativ si treci la treaba!

| Fatamuntilor a răspuns:

Cati ani aveti? Daca aveti sub 18 ani nu sunteti pregatiti din punct de vedere fizic!
In plus e importat si de cand timp sunteti impreuna, daca ai acea atractie fizica.
Apoi, trebuie sa stii ca si ea trebuie sa te iubeasca si sa vrea!

| beculetul explică:

Ea tot insista sa il facem protejat dar eu nu stiu ce sa spun

| Fatamuntilor a răspuns (pentru beculetul):

Daca are sun 17 ani jumate, eu zic sa renunti. Organele ei genitate nu sunt dezvoltate si risti sa-i faci mai nult rau!
Pune ratiunea inaintea placerii!