| SavaSava a întrebat:

In seara de revelion mi-am facut o iubita, dar a doua zi am realizat ca nu o sa mearga ca ea e mai mult ca o sora si nu vreau sa stricam relatia de prietenie...Cum sa-i spun ca sa nu se supere pe mine?

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Mi se pare cam repede ca timp ce ai concluzionat.

| greyhound a răspuns:

Mai gandeste-te. Nu fa prostia de a gasi o solutie cu aceeasi repeziciune cu care ai facut prostia care te-a adus aici.

| an0therkid a răspuns:

Ii spui ca ai fost luat de val (erai beat), si fiindca nu vrei sa stricati relatia de prietenie, ar fi bine puneti capat

| SweetChild1 a răspuns:

Gândește-te bine la ceea ce faci. Dacă te-ai cuplat cu ea din beție nu ai gândit. Oricum, dacă vrei doar să rămâneți prieteni și chiar nu simți nimic pentru ea, spune-i cât se poate de repede ca să nu se apropie cât mai mult de tine(în sensul de iubiți) că o să sufere. Dar lasă după revelion acestă veste ca să nu îi strici tot cheful.

| DianaElena12 a răspuns:

Ar trebui totusi sa afli daca te place si daca ii vei frange inima.
Totusi daca chiar vrei sa pui capat o poti face spunandu-i cea ce simti
PS. Fetele apreciaza sinceritata.