| Anonimuuullllllll a întrebat:

Am si eu o intrebare va rog sa ma ajutati. Mi-am pierdut buletinul de Romania si as vrea de Craciun sa merg in Romania, am biletul deja cumparat pentru 26 decembrie, dar as dori sa stiu daca m-ar lasa sa merg in tara daca prezint buletinul de Italia vazand ca cel de Romania nul am. Va rog ajutati-ma! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Da, te-ar lasa. Ai buletin de Italia, iti faci unul de Romania cand pleci de aici. Nu e o problema ca ai buletinul de Italia.

| Anonimuuullllllll explică (pentru Aleqa):

Da? Mersi frumos pentru raspuns :*! Eram chiar ingrijorata!

| Aleqa a răspuns (pentru Anonimuuullllllll):

Nici o problema!:*