| oanasunshine a întrebat:

Heeibig grin. Acum 2 zile i'am spus baiatului care'l plac ce simt pentru el. a reactionat ok, a apreciat ca am avut curaj sa ii spun direct insa mi-a zis ca nu stie ce sa zica pentru ca nu prea ma cunoaste, doar ce m'a mai vazut la scoala si din ce mai vorbeam in vacanta pe mess. In finehappy. Azi, la scoala, mi-a fost oarecum.thinking jena sa'l vad.inainte mi'era foarte usor sa'l privesc, el nestiind ca'l plac dar acum ca i'am spus, nu stiu de ce ma feresc sa'i intalnesc privirea. Si na, tot ne'am vazut. S'a uitat la mine, mai diferit parca decat inainte sa stie ca il plac, mi-a zambit putin si dupa s-a intors in spate, ca si cum l'ar striga cineva, dar s-a vazut clar ca voia doar sa PARA asa. El imi pare chiar timid, si dadea semne ca ma place dar acum ca i'am spus, nu vreau sa il bat la cap cu chestia asta...ar fi ok sa'l las pe el sa se gandeasca o vreme la ce i'am spus? Am nevoie de niste pareri :-s. Funda.happy

5 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Eu zic sa-l lasi sa se gandeasca, dar sa-i amintesti de propunere pentru ca daca nu el v-a intelege ca te-ai razgandit si de aceea nu mai aduci vorba de asta.
Sper ca te-ama jutat, bafta happy.

Răspuns utilizator avertizat
| m3m0 a răspuns:

Propune-i o intalnire, sa va cunoasteti mai bine.

| pisymik a răspuns:

Nu.nu ii cere o intalnire acum totul este prea repede chiar si pentru un baiat! Daca chiar va placeti dati timp relatiei sa infloreasca usooorrr atunci cand credeti ca e timpul sa treceti la al 2 lea pas o sa o faceti dar acum dai timp de gandire o vreme...mai gandeste-te si tu... Apoi daca totul va e clar in minte lasati totul sa decurga de la sine! Asa este cel maai bine! Sper ca te-am ajutat Bafta si Succes cu el!

| ieuuu a răspuns:

Lasa-l sa se gandeasca putin la ce iai spus...si apoi iesiti undeva sa va cunoasteti mai bine, sa vedeti daca poate fi ceva intre voihappy si in rest mult noroc!big grin