| lovelystory3 a întrebat:

Heey.imi place de un baiat si am mare nevoie de ajutorul vostru.mi-a spus ca si el ma place(nu in fata prin alt cineva)si cu toate can ma place inca nu suntem impreuna.plz spuneti-mi ce sa fac pentru ca el sa ma intrebe.
PS:cel mai bun si mai complex raspun spreimeste funda.

Răspuns Câştigător
| StewartCassie a răspuns:

Buna!
Depinde in ce sens te place el pe tine. Poate te priveste doar ca pe o amica.Nu fii sigura ca persoana care ti-a spus ca el te place, a spus adevarul. Mai bine te ''bagi in seama'' cu el si intreaba-l. Sa nu iti faci de acum aluzii pentru ca dupa aceea poate vei suferi. Nu stiu nici ce varsta ai tu sau el. Deci, intreaba-l ce parere are despre tine, iar dupa aceea vorbiti ca si amicii. Daca el se simte sigur sa te intrebe sa fiti impreuna, atunci o va face.
Daca imi asculti sfatul si veti fi impreuna, te rog sa-mi spui.kiss
O zi frumoasa happy

| Fllorentina a răspuns (pentru StewartCassie):

Frumos ar fi sa fie atat de simplu sad

4 răspunsuri:
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Nu te ingrijora.baietilor nu le place sa faca primul pas.invital tu prima si sigur ca va accepta.Dar nu uita sa fi directa pentru ca astfel nu va intelege

| Anonima264 a răspuns:

Mai intai asigurate ca intr-adevar te place, suntm ulti pel ume care mint.
Mai bine iesiti impreuna si acolo o sa aflii daca intr-adevar te place!

| zasha a răspuns:

Cauta un prilej sa fiti impreuna.organizeaza o italnire cu mai multe persoane printre care si el si poate o sa aveti ocazia sa stati mai mult timp imreuna si o sa te intrebe