| Christyan a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.Mi-am facut o iubita acum aproximativ o luna, Dar eu sunt o fire care nu ii place ca parintii sa stie acest lucru cu toate ca mama incearca sa ma faca sa ii zic dar eu mereu neg,nu mama,doamne fereste. Stiu ca nu mi-ar face nimic,dar acum e ceva timp de cand sunt cu iubita mea si nu vreau sa afle de la altcineva,m-as simti aiurea, si as vrea sa ii spun dar nu reusesc imi este oarecum jena. Va rog ajutati-ma! Multumesc funda + vot!

Răspuns Câştigător
| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat exact la fel, ma enerva mereu cand incerca sa ma faca sa recunosc. Dar pana la urma tot va trebui sa-i spui, e mai bine sa afle de la tine decat din alte surse.Incerca sa prinzi curaj, nu e mare lucru, nu e o rusine sa ai o iubita happy. Sper ca te-am ajutat :*.

2 răspunsuri:
| Charice a răspuns:

Pai incearca sa fi sincer cu mama ta sinceritatea este cea mai buna solutie happy