| Scikofit a întrebat:

Hei.Am nevoie de niste idei.Ce sa le cumpar parintilor pentru Craciun? In valoare de 20 de lei pentru fiecare, deorece in ianuari e ziua tatei de nastere si a mamei! Help me!

Răspuns Câştigător
| MariaMirabell a răspuns:

Daca le place sa citeasca cumparale o carte conform cu preferintele lor. Gasesti la acest pret. Sau un album unde sa pui pentru ei fotografii cu momente din viata lor ce stii ca semnifica penntru ei ceva placut, deosebit. Ce cu valoare simbolica, sentimentala si sa se incadreze in posibilitatile tale financiare.

| Scikofit explică (pentru MariaMirabell):

OK.Multumesc mult pentru sfaturi.

6 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Un fular/esarfa.

| paceandlove a răspuns:

Ceva simbolic eventual mamei o pereche de cercei, iar tatei un deodorant intentia conteaza

| trumpetlights a răspuns:

Pai pentru mama ta: o bluza o esarfa parfum o bijuterie o pereche de cercei ...si pentru tatal tau un fular o sapca o felicitare o cana...

| xxxToxicPikaChuxxx a răspuns:

Pai depinde ce le place...Mamei tale ii poti lua un parfum sau o bluza frumoasa..Si tatalui tau ceva ce si-ar dori.O felicitare pentru amandoi din partea ta.