| anonim_4396 a întrebat:

De Craciun eu m-am gandit sa fac cadouri mamei, tatei si la inca doua colege cu care ma inteleg bine. Problema e ca nu stiu ce cadouri sa le cumpar la fiecare. Idei?

Răspuns Câştigător
| FlorinaOnt a răspuns:

Pt mama:
-o poseta
-o esarfa
-bijuterii
pentru tata:
-un ceas
-un portofel
pentru colege:
-plushuri
-esarfe
-bijuterii
-obiecte personalizate.
-o agenda, un jurnal intim

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mamei poți să îi cumperi de la avon parfumul little black dress e in ofertă, iare tatălui (nu tatei) tot de la avon e la ofertă un set de gel de duș, spumă de ras și balsam după ras, împreună cu geanta de cosmetice pentru el.Iar colegelor le poți lua un parfum de 30 ml de la avon.

| MMihai a răspuns:

Depinde câți bani ai!
La părinți fără eforturi financiare le poți face cadou o fată mai silitoare la școală și care să ajute mai mult la treburile casnice, sau nu îți place ce zic!

| MMihai a răspuns:

Citește ce am scris acestei persoane.
http://www.TPU.ro/......ra-virusi/
Descarcă documentația pentru softurile Libre Office și Open Office,
și softurile, și învață să lucrezi cu ele și le arăți părinților că au o fată deșteaptă care scrie frumos la calculator. ( Este vorba despre softul Writer.)
Părinții nu sunt foarte dornici să primească cadouri de la copii lor minori.
Că tu le faci cadourile din banii lor și este cam aiurea.
Dacă erai salariată era din banii tăi, cu adevărat.