| Pisoiash56 a întrebat:

Hei... am revenit cu o alta intrebare legata de acelasi subiect. Baiatul de care am zis s-a despartit de prietena lui si a inceput sa vorbeasca foarte mult cu mine. Nu suntem impreuna dar este foarte posesiv. Ma simt putin ciudat... nu l-am cunoscut asa, dar probabil cu timpul s-a schimbat. Voi ce ziceti e normal ca dupa acea precare din vara sa se comporte asa pentru a nu ma mai pierde din nou?

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

1. oamenii nu se schimba niciodata.
2. nu cere si nu urma sfaturle altora.
noi nu stim ce simti tu cu adevarat, noi nu stim ce iti doresti tu de fapt, si nici ce te face fericita pe tine. asa ca in functie de toate astea, fa ce crezi tu ca e mai bine.
si un mic secret: o relatie care nu a functionat din prima incercare, nu va functiona niciodata.

5 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

De ce va tot incapatanati sa lingeti unde ati scuipat?
Si cum adica...nu sunteti impreuna dar e posesiv? Cam de unde tupeul asta pe capul lui? Tu ai nevoie de stapan sau ce?
Ce sa te piarda ma fata daca nici macar nu este intr-o relatie cu tine?

| Octa00 a răspuns:

Da,este normal. Poate chiar tine la tine.Incearca sa vorbesti cu el.

| cflorin11 a răspuns:

Pcsick merita funda. intr-adevar gindeste matur. sunt de acord cu ce a scris

| PirvuDaniel1996 a răspuns:

Poate s-a despartit de prietena lui pentru ca ai place de tine si vrea sa fie cu tine

| flori5 a răspuns:

Sincerrr
Prima data trebuie sa fi u constienta de sentimentele tale pentru el, si apoi sa analizezi daca merita sau nu sa continui "relatia".Iar cat despre posesivitatea pe care o denota poate fii ceva trecator si chiar din prea multa iubire, crede-ma e posibil. Si e clar ca nu vrea sa te piarda din nouwinking