| Sabrinateo a întrebat:

Hei...astazi se implinesc 8 zile de cand un prieten foarte drag de familie a murit, ma puteti ajuta sa gasesc o melodie potrivita?

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ar fi frumos, prietenes si intelept din partea ta sa il ajuti : sa dai pomelnic la morti cu numele lui, sa dai prescura la biserica sa i se ierte pacatele. Chiar daca e mort, il poti ajuta sa i se ierte pacatele.

| d0areu a răspuns:

"Dacă viața mi-ar putea oferi", o găsești pe YouTube

| mirea25 a răspuns:

The hardest thing-Tyler Ward

| mirea25 a răspuns:

Right here waiting-Richard Marx

| Arcadius30 a răspuns:

Hmm...daca spui ca-i vorba de un prieten de familie melodia asta eprefecta: https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk

E o melodie de prietenie.Cand am ascultat-o prima oara am plans