| Katlynn1m a întrebat:

Hei,Buna TPU! am nevoie de ajutorul vostru! Peste citeva zile este ziua de nastere a surorii mele, ea implineste 24 de ani.Ati putea va rog sa imi propuneti ceva ce i-as putea daruri, caci nu prea am idei? Dau funda :*

7 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Poti face tu un colaj/videoclip amuzant pentru ea. E unic si nu costa nimic plus are un impact mai mare decat un cadou din magazin.

| irinuk28 a răspuns:

Buna.Cred ca un set de parfumuri, sau unul de bijuterii (la pret acceptabil) i-ar placea mult. Eu asa ceva i-as face cadouwinking. Sper sa te ajute!

| NoRegretsxx a răspuns:

Un ceas sau o geanta. Stii stilul ei ptesupun deci nu ai cum sa dai gres.

| deliqventa13 a răspuns:

O bratara/cercei/colier facute de tine.Sau poti sa ii cumperi o cana ceva in gen"Pentru cea mai buna sora" sau un tricou personalizat.Cred ca s-ar bucura foarte mult.Aa si mai poti sa ii iei un ursulet.Suna stupid dar intotdeauna am apreciat plusurile big grin

| MozZatY a răspuns:

Daca vrei ceva low-cost, poti face ceva simbolic, un album/colaj de poze happy

| Ella192 a răspuns:

O bratara/colier/cercei, ceva personalizat (cana, tricou), o rochie, o carte, o sedinta la SPA.

| Lazurca_Mirela_SI_Gavril_1969 a răspuns:

Salut i-ai putea oferi o felicitare (sa ii scrii cat de mult o iubesti, o apreciezi...) un buchet de flori (trandafiri, crini, ceva frumos) si o ciocolata buna, (ce ii place ei) sau ceva haine, nu stiu. Sper ca te am ajutatwinking