| Izza_8670 a întrebat:

Pls...Am mare nevoie de ajutorul vostru deoarece peste cateva zile va fi ziua de nastere a iubitului meu si nu stiu ce i-as putea da... fundita pentru cea mai buna ideebig grin

Răspuns Câştigător
| Ğίααα a răspuns:

Poti sa-i iei o bratara. in care sa fie imprimat numele vostru`. adica doar initialele.
dac` as fi baiat chiar mi-ar plc sa primesc un asa cadou.
pentru ca o sa-l am vesnic.
si o sa`mi amintesc momentele petrecute alaturi de una din pers pe care le-am iubitt canva...
ce zici, fundita? :d

9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

O pereche se adidasi, parfum

| hurtsoul a răspuns:

Crede-ma, cel mai frumos cadou pentru a-i arata cat de mult il iubesti e ceva facut din manuta ta. Incearca sa faci din carton, hartii colorate un album cu poze cu voi doi, sau orice iti trece prin cap...se stie: iubirea te inspirahappy

| Byencutzz a răspuns:

Isabela eu cred ca cel mai frumos cadou pe care i-l poti da este sa fi langa el in acele clipe importante si sa-i spui cat de mult il iubestiwinking lucruri materiale nu ar fi potrivite nu sti daca ii plac sau nu. de ex : iubitule se ziua ta iti urez ( ce-i urezi uh: a fie sanatos etc) si vreau sa stii ca te iubesc foarte mult si ca esti o persoana foarte importanta in viata mea.happy de exemplu si dupa aceea sa-l sarutiwinking oricum o vei face iti urez succeswinking

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
ai putea sa faci o poza mare cu voi 2 si sa o pui intr-o rama in forma de inima:X
sau ai putea sa iei o perinitza pe care sa imprimi o poza cu voi 2:X
sau sa-i faci o petrecere surpriza
sper ca te-am ajutathappy

| prafdestelutze a răspuns:

Un parfum
un tricou pe care scrie ceva amuzant...se gasesc peste tot:X
o camasa funny
un breloc
un cd cu muzica voastra preferata
o bratara
ochelari:X
si multe altele :X:X
succes

| anabelisa a răspuns:

Sau ai putea sa sa comanzi la cineva sa-ti faca 2 perinute pe care sa fie poza ta si a iubitului si sa o stranga la piept ori de cate ori ii va fi dor de tine! Fundita?

| Byuska a răspuns:

O bratara cu numele lui si al tau sau un lantisor cu initialele voastre

| pauladrian_2984 a răspuns:

Un ceas de preferat rolex, parfum de preferat denim sau axe, daca ii place tenisul poti sa ii oferi o racheta de tenis, un aparat de ras sau ii mai poti oferi niste excursii de pilda o excursie la munte, la mare sau oriunde.