| Anaaaaaaaa a întrebat:

Hei buna TPU
Vreau ca de Craciun sa-i cumpar la sora mea un cadou..Sa mentionez ca are 23 de ani. nu vreau sa fie foarte scump.Ce-mi recomandati?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce stii ca-i place, un parfum, o bijuterie (apropo, bijuterie ii bijuterie, nu un plev ieftin, deci daca nu-i argint sau ceva mai special, atunci mai bine nu), o cutie de praline, o floare in ghiveci (craciunita, ciclamen, crin de iarna sau alta floare care infloreste in perioada asta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Acum mai nou o intrebi ce-si doreste si daca nu te incadrezi ii spui ca-i dai o suma de bani si ea mai completeaza

| Mihaela1964 a răspuns:

In functie de bugetul tau: un pandativ mic din argint(te poti consulta cu vanzatoarea), o esarfa din matase, o cana cu angry birds sau altceva amuzant, o curelusa neagra din piele, un ghiveci cu craciunita.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Un parfum sau o geanta. Daca este copilaroasa i-ai ceva de plus.

| pufy6646475 a răspuns:

Un lantisor, o bijuterie mai ieftina...sau poti sa-i iei haine(ex.caciula,fular,pulover)cu imprimeuri de Craciun sau ceva personalizat(ex.cana,nu-mi vine altceva in minte...-se fac multe lucruri din astea)sper ca te-am ajutat. Fundita, te rog?

| calinut112 a răspuns:

Niste haine sau i dai bani si isi ia ce vrea... funda happy

| CrIsTiaNNNNN a răspuns:

Pai de unde sa incep:

Daca are 23 de ani presupun ca este o femeie deci ai putea cumpara haine(bluza, sau un fular, acum ca tot vine iarna).Sau ai putea sa cumperi ceva ce ii place si ce o pasioneaza.Ai putea sa cumperi ceva de spiritul Craciunului. Sper sa poti alege big grin Funda?